Energy Logserver

www.energylogserver.pl

Zakres działalności

Początki projektu Energy Logserver sięgają 2015 roku wraz z opracowaniem i wdrożeniem dedykowanego projektu bazującego na technologii ELK (Elasticsearch, Logstash, Kibana) dla Klienta z rynku finansowego. Platforma miała za zadanie gromadzić setki terabajtów danych i umożliwiać ich analizę w kilkuletniej perspektywie. Stworzone na etapie wdrożenia funkcjonalności dały podwaliny pod komercyjny system Energy Logserver, który poprzez sukcesywną rozbudowę doskonale wpisał się w oczekiwania Klientów oraz odważnie konkuruje z liderami rynku oferując wysoką jakość i unikatowy elastyczny model licencjonowania.

Na przestrzeni lat Energy Logserver stał się platformą, która zapewnia niezliczone perspektywy wykorzystania gromadzonych ze środowiska IT danych. W ramach jednego środowiska Energy Logserver dostarcza gotowe funkcjonalności m.in. Log Management, SIEM, analizy ruchu sieciowego, monitorowania infrastruktury oraz aplikacji, Business Intelligence, a jednocześnie dzięki natywnej elastyczności umożliwia budowę dedykowanych projektów.

Jedna platforma zapewnia nie tylko mniejsze koszty utrzymania, ale również istotnie usprawnia komunikację i współpracę pomiędzy zespołami odpowiedzialnymi za administrację infrastruktury i sieci, bezpieczeństwo IT, czy też utrzymanie aplikacji.