Inseqr

www.inseqr.pl

Zakres działalności

Inseqr to nowoczesne, innowacyjne rozwiązania w dziedzinie usług rozwoju oprogramowania i szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Zgodnie z naszym motto – Tworzymy kulturę bezpieczeństwa.

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie bezpieczeństwa informacji, cyberbezpieczeństwa i usług rozwoju oprogramowania. W realizacji projektów przyświecają nam takie wartości jak kompetencje i zaufanie.

Naszym klientom oferujemy szereg usług i produktów podnoszących poziom cyberbezpieczeństwa firm, instytucji, organizacji i projektów. W portfolio Inseqr znajdują się usługi i produkty związane z bezpieczną komunikacją – komunikator SafeTalk, superbezpieczny VPN – 2 SecureVPN, SafeBox – połączenie komunikatora i VPN oraz SZUMIK – antypodsłuchowe urządzenie zbudowane na bazie skrzynki akustycznej, zapewniające poufność prowadzonych spotkań i rozmów.

Nasz zespół to doświadczeni programiści, architekci, administratorzy, pentesterzy i testerzy, posiadający doświadczenia w realizacji dużych, ogólnopolskich projektów, w tym o szczególnym znaczeniu dla bezpieczeństwa państwa, a także projektów komercyjnych. Oferujemy usługi SoftwareHouse na najwyższym poziomie.

W Inseqr specjalizujemy się w dostarczaniu analitycznych narzędzi klasy OSINT. Naszym autorskim rozwiązaniem jest Quaero. To nowoczesna platforma analityczna oferująca możliwość efektywnego wyszukiwania, łączenia oraz analizy danych pochodzących z otwartych źródeł znajdujących się w Internecie, a także, co ważne, z zasobów indywidualnych klienta.

W każdej firmie i instytucji najważniejszym elementem systemu cyberbezpieczeństwa jest pracownik mający wiedzę jak reagować na incydenty. W Inseqr stworzyliśmy serię szkoleń dla pracowników firm i instytucji z zakresu cyberbezpieczeństwa pn. „Bezpieczny Pracownik”. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie OSINT, w naszej ofercie proponujemy szkolenia z zakresu białego wywiadu, czyli technik pozyskiwania informacji o osobach, firmach, konkurencji, produktach, etc.

Dla firm i instytucji proponujemy kompleksowe rozwiązanie z dziedziny cyberbezpieczeństwa CyberFirma. Oferujemy szerokie wsparcie audytorsko-technologiczne, dla podmiotów, dla których kwestie bezpieczeństwa, ochrony posiadanych zasobów i komunikacji są szczególnie ważne.

Zaufały nam instytucje odpowiedzialne za bezpieczeństwo państwa, instytucje administracji publicznej, jednostki samorządu terytorialnego i  biznes. Posiadamy świadectwo bezpieczeństwa przemysłowego, wykonujemy usługi i projekty niejawne. W  zespole mamy ekspertów legitymujących się najwyższymi certyfikatami bezpieczeństwa.

Współpracujemy z instytutami naukowymi i największymi uczelniami technicznymi w Polsce, tworząc wspólne projekty badawczo-rozwojowe (B+R).