Monit24

www.monit24.pl

Zakres działalności

Jesteśmy firmą polską zajmującą się badaniem i analizą działania e-usług, systemów informatycznych i aplikacji mobilnych od 2008 roku. W tym celu wytworzyliśmy własne, autorskie rozwiązania, które od lat dostarczamy od największych firm i organizacji w wielu branżach od e-commerce przez bankowość i finanse do mediów i sektora GOV.  Przygotowujemy dedykowane rozwiązania pozwalające na analizę działania i monitorowanie serwisów i aplikacji w środowiskach produkcyjnych na podstawie złożonych scenariuszy testowych. Swoje narzędzia dostarczamy w modelu Software as a Service wraz z pełnym wsparciem naszych inżynierów.

Wychodząc naprzeciw wyzwaniom obecnej rzeczywistości, rozszerzamy monitoring serwisów internetowych, jeszcze głębiej wchodząc w obszar cyberbezpieczeństwa, opracowując nową podklasę systemów IDS: Web-based Intrusion Detection Systems (wIDS).

W IDS Monit24 ma na celu identyfikację zagrożeń i ostrzeganie o zaistniałych incydentach bezpieczeństwa informatycznego na podstawie analizy wielu czynników zbieranych w procesie monitorowania serwisów i aplikacji webowych, jednocześnie funkcjonując w modelu SaaS, bez potrzeby instalowania sprzętu czy oprogramowania po stronie infrastruktury naszych klientów.

Systemy, które tworzymy i dostarczamy, są dojrzałymi, kompleksowymi rozwiązaniami, rozwijanymi i zarządzanymi przez ekspertów od administrowania systemami oraz doświadczonych programistów. Niezawodność działania naszych usług wywodzi się od przemyślanych i skrupulatnie przeanalizowanych aspektów dla systemów wysokiej dostępności. Koncepcja całości została zaprojektowana z uwzględnieniem najbardziej surowych wytycznych i warunków w odpowiedzi na zapotrzebowania najbardziej wymagających klientów. Dzięki odpowiednim wzorcom projektowym, replikacji, modularnej budowie i redundancji aplikacji dostarczamy stabilne, w pełni dojrzałe usługi SaaS.