Zakres działalności

Początek naszej działalności przypada na 2007 rok. Siedziba naszej firmy znajduje się w Bielsku-Białej. Od samego początku koncentrujemy się na ochronie urządzeń mobilnych. Ukierunkowanie na bezpieczeństwo urządzeń przenośnych, skierowało nas w stronę współpracy z BlackBerry, ówczesnym liderem tego rynku.

Od początku nasza firma oferuję usługi wsparcia technicznego dla systemów MDM/EMM. Ze względu na wysokie kwalifikacje naszych inżynierów uzyskaliśmy najwyższy status BlackBerry Elite jak również prestiżową nagrodę MobileIron Mobile First Award. Wspólnie z BlackBerry organizowaliśmy Akademie BlackBerry w Instytucie Informatyki Uniwersytetu Śląskiego oraz konferencje poświęconą BlackBerry na Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej. Nasza działalność nie ograniczała się do samego świadczenia wsparcia technicznego. Nasi eksperci prowadzą również szkolenia dla firm oraz świadczą usługi doradcze w zakresie bezpieczeństwa urządzeń mobilnych. Współpracujemy z wieloma firmami oraz instytucjami z wielu sektorów. Długofalowe relacje oraz jeden z najlepszych w Europie zespołów inżynierów bezpieczeństwa, co potwierdza uzyskanie międzynarodowego tytułu Inżyniera Roku MobileIron.

W grudniu 2015 roku, w odpowiedzi na potrzeby klientów, rozpoczęliśmy prace nad własnym autorskim systemem do zarządzania urządzeniami mobilnymi. Początkowo nasz dział developerski składał się z kilku programistów, którzy pracowali pod czujnym okiem doświadczonych inżynierów. W grudniu 2016 roku na rynek trafiła nasza flagowa aplikacja – PROGET. Oprogramowanie dedykowane dla firm, które mają od kilku do kilku tysięcy urządzeń mobilnych. Inauguracja odbyła się w marcu w siedzibie naszego partnera technologicznego, firmy Samsung w Warsaw Spire.

Stworzyliśmy również system Watchman. Oprogramowanie chroniące przed wyłudzeniami operatorów oraz firmy leasingowe, które sprzedają urządzenia w formie rat lub leasingu. System cieszy się ciągle rosnącym zainteresowaniem w Polsce jak i w innych krajach.