Security Bez Tabu

securitybeztabu.pl

Zakres działalności

 

Security Bez Tabu to marka, która odważnie stąpa po świecie cyberbezpieczeństwa i każdego dnia zdobywa nową wiedzę, aby być o krok przed zagrożeniami w sieci.

Działamy z myślą o uświadamianiu, jak istotne jest bezpieczeństwo w Internecie i wdrażamy w życie nowe pomysły na to, jak skutecznie o nie zadbać!

 

W jakich obszarach działamy?

  • Przeprowadzamy audyty, dzięki którym oceniamy stopień zabezpieczeń oraz identyfikujemy luki w bezpieczeństwie, które wymagają podjęcia konkretnych działań. Oferujemy również wsparcie w przygotowaniu do audytów.
  • Identyfikujemy ryzyko związane z podatnościami w infrastrukturze IT. Monitorujemy zagrożenia, aktualizujemy oprogramowanie w celu usunięcia podatności oraz wdrażamy procedury mające na celu zminimalizowanie ryzyka ataku.
  • Przeprowadzamy testy penetracyjne – wykorzystujemy różnorodne techniki i narzędzia, aby znaleźć słabości w systemie i zapobiec potencjalnym atakom cyberprzestępców.
  • Prowadzimy platformę kursową, dzięki której pomagamy innym na drodze do zostania specjalistą w dziedzinie cyberbezpieczeństwa.

 

Skąd się wzięło Security Bez Tabu?

Niewystarczająca ilość ekspertów od bezpieczeństwa cyfrowego stała się dużym problemem, który dotyka wiele branż na całym świecie.

Wraz z rozwojem technologicznym wzrasta liczba zagrożeń, które niosą za sobą przykre konsekwencje dla firm i organizacji. Potrzebują one doświadczonych ekspertów, którzy będą gotowi uchronić je przed coraz bardziej zaawansowanymi zagrożeniami. Okazuje się, że jest to spory problem, a specjaliści od cybersecurity są na wagę złota!

Dlatego wspieramy firmy w ich transformacji cyfrowej i pomagamy im zadbać o najwyższy standard bezpieczeństwa.

Nasza Akademia jest miejscem, w którym przekazujemy wiedzę o bezpieczeństwie w Internecie i szkolimy przyszłych specjalistów. Chcemy, aby nasze szkolenia były dostępne dla wszystkich – niezależnie od sytuacji finansowej!

 

Co wyróżnia Akademię Security Bez Tabu?

  • W naszych szkoleniach stawiamy na praktykę, bo to właśnie ona pozwala zdobywać realne umiejętności, które są niezbędne na rynku pracy.
  • Mamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu skupiamy się na kształceniu w obszarach, które są najbardziej pożądane przez pracodawców.
  • Tworzymy produkty, z których sami korzystamy. Nasze szkolenia są opracowywane przez ekspertów aktywnie działających w branży, co gwarantuje ich skuteczność.
  • Oferujemy produkty oparte wyłącznie na sprawdzonych i aktualnych informacjach oraz najlepszych praktykach. Stale aktualizujemy nasze kursy, aby zapewnić ich najwyższą jakość i efektywność.

 

Kto stoi za marką Security Bez Tabu?

Wojciech Ciemski – założyciel bloga Security Bez Tabu, od którego wszystko się zaczęło. Entuzjasta bezpieczeństwa systemów oraz szeroko pojętego blue teamu. Aktywnie działa jako prelegent IT oraz jest członkiem ISSA Poland. Wydał bestsellerową książkę „Cybersecurity w pytaniach i odpowiedziach”, która zawiera fundamentalną wiedzę o cyberbezpieczeństwie.