Securivy

securivy.com

Zakres działalności

Securivy to firma z Poznania, obsługująca nie tylko lokalne podmioty, lecz także przedsiębiorstwa na terenie całego kraju. Wypracowane przez lata know-how pozwala nam nieustannie wspierać naszych klientów i chronić firmy przed atakami hakerskimi oraz wszelkimi zagrożeniami w cyberprzestrzeni. Naszym celem jest zapewnienie przedstawicielom każdej branży zautomatyzowanej, inteligentnej ochrony przed zagrożeniami. Jesteśmy dystrybutorem rozwiązań bezpieczeństwa IT, które cechują się łatwością we wdrożeniu i użytkowaniu oraz intuicyjnym i przejrzystym modelem licencjonowania.

Nasze usługi oparte są na zaawansowanych, nowoczesnych technologiach, które pozwalają na poprawę jakości i bezpieczeństwa pracy zdalnej. Stale rozważamy i podejmujemy się wyzwań rzuconych przez dynamicznie rozwijającą się cyberprzestrzeń.

Securivy stawia na otwartą komunikację oraz partnerską współpracę. Naszym celem jest niesienie pomocy klientom i rozwiązywanie realnych problemów związanych z bezpieczeństwem IT w firmach.

 

Monitorowanie ekranu komputera pracowników

Ostatnie lata, związane z dynamicznym rozwojem pracy w formie zdalnej, rzuciły wyzwanie przedsiębiorcom. Wiele firm, chcąc kontynuować swoją działalność, musiało przenieść się na model hybrydowy lub zdalny. Home office okazało się wówczas jedyną możliwością kontynuowania pracy, ale także polem niosącym za sobą wiele zagrożeń. Pracodawcy z dnia na dzień stracili kontrolę nad aktywnością pracowników, a pracownicy – odpowiednie i bezpieczne warunki do pracy.

Przedsiębiorstwa zaczęły więc decydować się na zaufanie programom do monitorowania komputera, które są przystosowane do pomiaru czasu spędzonego przy monitorze i jakości wykonywanych obowiązków. Dzięki temu możliwa stała się identyfikacja i wykrywanie działań zagrażających bezpieczeństwu firmy.

Ekran System – jeden z głównych produktów oferowanych przez Securivy jest odpowiedzią na wszystkie wątpliwości związane z monitorowaniem pracowników. Oprogramowanie oferuje szereg funkcji pozwalających nie tylko na kontrolę użytkownika, ale także zabezpieczenie urządzenia, na którym on pracuje. Jest to rozwiązanie na wszelkie problemy związane z bezpieczeństwem IT, ale również efektywnością pracowników oraz weryfikacją ich działań.

 

Obejrzyj video: Ekran System w 6 minut – Monitorowanie Aktywności Użytkowników i Zarządzanie Dostępem

 

Monitorowanie firm zewnętrznych i zdalnych konsultantów

Wraz ze wzrostem ilości usług outsourcingowych, rośnie także ryzyko nadużyć na tle bezpieczeństwa infrastruktury IT. Do serwerów dużych przedsiębiorstw mają dostęp firmy zewnętrzne, odpowiadające za pomoc techniczną. Dzięki wykorzystaniu programu nadzorującego ruch na serwerze możliwa jest kontrola działań, prewencja nadużyć, a także ocena jakości wykonywanej pracy. Pogląd w czasie rzeczywistym na aktywność i działania osób trzecich w infrastrukturze IT firmy pozwala znacznie podnieść cyberbezpieczeństwo i świadomość organizacji. Monitorowanie i nagrywanie firm zewnętrznych jest więc kluczowe dla zapewnienia bezpieczeństwa informacji w organizacji, a także budowania przedsiębiorstwa godnego zaufania, w którym krytyczne procesy i dane podlegają kontroli, a działania osób mających do nich dostęp są nagrywane i stale nadzorowane. Z pomocą przychodzi oprogramowanie Ekran System, które pozwala w prosty sposób ocenić wykonane obowiązki oraz kontrolować potencjalnie ryzykowne aktywności.

 

Obejrzyj video: W jaki sposób monitorować, kontrolować i rozliczać firmy zewnętrzne oraz zdalnych konsultantów?

 

 

W jakich obszarach może pomóc Securivy?

Promujemy narzędzia, które zmniejszają ryzyko cyberataku i z których sami na co dzień korzystamy. Oferujemy usługi, które pozwolą Ci zadbać o cyberbezpieczeństwo w Twojej firmie, nawet jeśli nie posiadasz własnego zaplecza IT.

Co znajdziesz w portfolio Securivy?

 • Monitorowanie pracowników, firm zewnętrznych i zdalnych konsultantów
 • Nagrywanie sesji w infrastrukturze krytycznej i zarządzanie dostępem uprzywilejowanym (PAM)
 • Wdrażanie, obsługa i utrzymywanie systemów SIEM, SOAR, TI, UEBA oraz świadczenie usług SoC
 • Wykrywanie zagrożeń wewnętrznych (Insider Threats)
 • Wdrażanie polityki najmniejszych uprawnień (PoLP)
 • Pomoc w uzyskaniu zgodności z NIS2, DORA, RODO i innymi regulacjami
 • Outsourcing IT i wsparcie informatyczne
 • Testy penetracyjne
 • Usługi wdrożeniowe i chmura dla firm
 • Ekran System – wykrywanie zagrożeń wewnętrznych, monitorowanie aktywność użytkowników, reagowanie na incydenty, nagrywanie sesji RDP/SSH, zarządzanie dostępem uprzywilejowanym (PAM),
 • Password Manager, kontrolowanie firm zewnętrznych i własnych działów IT pracujących w infrastrukturze krytycznej.
 • Logsign – platforma SIEM + SOAR + TI + UEBA pozwalające na gromadzenie, przechowywanie oraz monitorowanie informacji z dowolnego źródła w infrastrukturze IT organizacji, a także reagowanie na incydenty bezpieczeństwa.
 • Admin By Request – narzędzie do zarządzania uprawnieniami administratora lokalnego, pozwalające na elewację uprawnień administratora na żądanie, a także bezpieczny i monitorowany dostęp zdalny do komputerów i serwerów bez użycia VPN.