Xopero

xopero.com/pl

Zakres działalności

Xopero Software

Wiodący producent rozwiązań do backupu i przywracania danych w Polsce i na świecie. Firma działa na rynku od 2009 roku oferując klientom biznesowym oprogramowanie do backupu klasy enterprise, wysoce wydajne i skalowalne rozwiązanie sprzętowe oraz platformę MSP dla dostawców usług zarządzanych. Jest również właścicielem marki GitProtect.io – najbardziej profesjonalnego oprogramowania do backupu środowisk DevOps. Z rozwiązań Xopero korzystają firmy z Fortune 500, Orange, T-Mobile, AVIS, RED, NHS, Gladstone Institutes, Zoop, Diebold Nixford i nie tylko. Firma jest również jedynym oprogramowaniem do backupu polecanym w ramach ESET Technology Alliance przez większość zagranicznych dystrybucji firmy ESET.

Xopero ONE Backup&Recovery

Rozwiązanie do backupu danych All-in-ONE, czyli niezawodny backup i odzyskiwanie danych, najbardziej przyjazna na rynku konsola centralnego zarządzania oraz kompatybilność z każdym najpopularniejszym magazynem na dane. Łatwość wdrożenia i zarządzania sprawia, że zabezpieczenie nawet najbardziej złożonej infrastruktury IT jest tak proste, jak ochrona zaledwie kilku komputerów.

Z Xopero ONE zabezpieczysz:

 • Microsoft 365
 • Endpointy (Windows, Linux, MacOS)
 • Serwery (Windows ,Linux)
 • Maszyny wirtualne (Vmware i Hyper-V)
 • Bazy danych (MySQL, MS SQL, Oracle, Firebird, PostgreSQL i inne)
 • DevOps (Github, Gitlub, Jira, Bitbucket)

 

Ochrona danych 360°

Backup stanowi ostatnią linię obrony w przypadku zarówno celowej, jak i przypadkowej utraty danych. Przygotuj się na każdą ewentualność dzięki zaawansowanym funkcjom Xopero ONE, które zostało zaprojektowane, aby sprostać wyzwaniom stawianym przez współczesne przedsiębiorstwa. Oferuje wszechstronną ochronę przed ransomware, elastyczne schematy i polityki backupu, możliwość korzystania z wielu miejsc przechowywania danych (multistorage), przywracanie danych z precyzją na poziomie pojedynczych plików (granular restore) oraz autorskie technologie. Odkryj pełen zakres możliwości tego rozwiązania.

Xopero ONE przekracza granice: rozwiązanie wygrało w testach prędkości backupu czterech tysięcy kont Microsoft 365. Niezależnie od liczby użytkowników i złożoności infrastruktury, jest w stanie spełnić wymagania niemal każdej firmy z dowolnej branży.
Ponadto, szybkie przywracanie danych oraz wdrożenie Disaster Recovery nie wymagają żadnego dodatkowego oprogramowania. Wszystkie niezbędne komponenty są zawarte w ofercie Xopero ONE Backup & Recovery.

 

Xopero Unified Protection

ALL-in-ONE – rozwiązanie sprzętowe łączące w sobie zalety oprogramowania do backupu z macierzą dyskową, archiwizatorem oraz urządzeniem deduplikującym.

 

 

 • Kompleksowy system backupu dowolnej infrastruktury IT
  Zabezpiecz dane ze stacji roboczych i laptopów, serwerów, maszyn wirtualnych, Microsoft 365 i środowisk DevOps.
 • Centralne zarządzanie
  Webowa konsola i system monitoringu, który oszczędza czas administratorów i usprawnia audyty bezpieczeństwa.
 • Niezawodna macierz dyskowa
  Wysoce skalowalne urządzenie pełniące rolę duplikatora na dane – zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie najbardziej wymagających biznesów.
 • Ransomware protection
  Zabezpieczenie nie tylko przed skutkami ataków ransomware, ale również ochrona przed rozpowszechnieniem się zagrożenia na urządzeniu.

Umów demo – Select a Date & Time – Calendly