CLICO
zakres działalności:
Analiza incydentów, Analiza malware z wykorzystaniem zaawansowanego środowiska badawczego, Audyty bezpieczeństwa, Budowanie systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji, Edukacja/szkolenie w zakresie bezpieczeństwa, Projekty badawczo-rozwojowe z zakresu cyberbezpieczeństwa, Testy bezpieczeństwa aplikacji, Testy bezpieczeństwa infrastruktury IT, Testy bezpieczeństwa urządzeń, Usługi, Usługi konsultingowe w zakresie cyber

CLICO działa na rynku zaawansowanych technologii od 1991 roku. Specjalizujemy się w obszarach bezpieczeństwa, sieci i zarządzania. Korzystając z 30 lat doświadczenia oferujemy kompleksowy zestaw usług doradczych, edukacyjnych oraz audytowych, wspierając organizacje w procesie doskonalenia cyberbezpieczeństwa w obszarach IT, OT i IoT.

CLICO specjalizuje się w audytach bezpieczeństwa systemów IT oraz systemów sterowania automatyki przemysłowej OT/SCADA. Głównym celem usług audytowych jest dostarczenie rzetelnej oceny szczelności, niezawodności i wydajności systemów bezpieczeństwa oraz zgodności z wymaganiami prawa i regulacji branżowych. Audyty bezpieczeństwa realizowane są w CLICO przez zespół składający się z certyfikowanych analityków bezpieczeństwa, pen-testerów i inżynierów zabezpieczeń z różnych technologii. Członkowie zespołu audytowego posiadają m.in. następujące certyfikaty: (ISC)2 CISSP & Instructor, EC Council CEH & Instructor i EC Council CCISO & Instructor.

CLICO to również Centrum Szkoleń, w którym realizujemy szereg profesjonalnych szkoleń dedykowanych dla szerokiego grona odbiorców o różnym stopniu zaawansowania. W zespole trenerów CLICO pracuje obecnie około 30 trenerów, z czego prawie 10 osób w naszych międzynarodowych oddziałach. Wszyscy trenerzy posiadają wysokie kwalifikacje techniczne, potwierdzone certyfikatami inżynierskimi i trenerskimi oraz wieloletnią pracą zawodową w charakterze inżynierów wsparcia technicznego. Posiadamy niemal 20 autoryzacji certyfikowanych ośrodków szkoleniowych (ATC, eng. Authorised Training Center), w tym niezależnych organizacji takich jak (ISC)2 oraz EC-Council.