Defenselayers
zakres działalności:
Cyberbezpieczeństwo kontenerów aplikacji

Defenselayers jest młodym polskim startupem  zajmującym się cyberbezpieczeństwem skonteneryzowanych aplikacji. Ponad 100-letnie skumulowane doświadczenie naszego zespołu w zakresie cyberbezpieczeństwa wykorzystujemy dostarczając usługi, które sprawiają że kontenery aplikacji naszych klientów są bezpieczne i jednocześnie zapewniają zgodność z przepisami prawa w zakresie bezpieczeństwa i poufności (np. GDPR, PCIDSS).

W świecie dynamicznie rosnących zagrożeń związanych z cyberprzestępczością, w którym wiedza specjalistyczna w zakresie bezpieczeństwa staje się unikalnym, rzadkim zasobem, gdy natężenie regulacji rzuca nowe wyznawania organizacyjne oraz gdy rosną koszty związane z zapewnieniem zgodności z przepisami prawa standardami przemysłowymi, rodzi się potrzeba prostych i skutecznych rozwiązań umożliwiających zarządzanie cyberbezpieczeństwem aplikacji w chmurach.

Platforma Defenselayers dostarcza zabezpieczone pod względem cyberbezpieczeństwa i gotowe do użycia stosy popularnych technologii dedykowanych do budowy oraz eksploatacji skonteneryzowanych mikroserwisów. Nasze rozwiązania są skuteczne, neutralne technologicznie i w prosty sposób integrują się ze środowiskami DevOps.

Prezentacja Defenselayers

Video z prezentacją produktu: