DSecure.me
zakres działalności:
Analiza incydentów, Audyty bezpieczeństwa, Bezpieczeństwo IOT, Bezpieczeństwo chmury, Bezpieczeństwo domen (DNS), Bezpieczeństwo sieci, Bezpieczeństwo urządzeń końcowych, Compliance, Cyberbezpieczeństwo kontenerów aplikacji, DevSecOps, Edukacja/szkolenie w zakresie bezpieczeństwa, Ekstrakcja danych, Hazard modeling, Informatyka śledcza, Intrusion Detection System, OSINT, Projekty badawczo-rozwojowe z zakresu cyberbezpieczeństwa, Secure Development Lifecycle (SDLC), Security Operations Center (SOC), Systemy zarządzania bezpieczeństwem informacji, Testy Red Teaming/Purple Teaming, Testy bezpieczeństwa aplikacji, Testy bezpieczeństwa infrastruktury IT, Testy bezpieczeństwa urządzeń, Testy socjotechniczne, Threat Intelligence / Threat Hunting, Usługi konsultingowe w zakresie cyber

Cenimy cyberbezpieczeństwo w każdej organizacji i wierzymy, że obecnie jest ono jednym z najważniejszych aspektów zdrowego biznesu. Doskonale wiemy, że wiele z rozwiązań cybersecurity na rynku jest bardzo kosztownych i nie każda firma może sobie na nie pozwolić, właśnie dlatego staramy się dostarczyć naszym klientom najwyższą  wartość w cybersecurity najniższym kosztem. Dlatego zdecydowaliśmy się otworzyć nasze oprogramowanie do zarządzania podatnościami – VMC (https://github.com/DSecureMe).

Ponadto oferujemy naszym klientom wdrożenie i utrzymanie otwartego rozwiązania do zarządzania infrastrukturą IT.

Nasi inżynierowie przeprowadzają również audyty, testy penetracyjne aplikacji i systemów, konsultacje i szkolenia.

Obsługujemy klientów, którym zależy na poprawie poziomu cyberbezpieczeństwa w organizacjach oraz prowadzących działalność zobligowaną do spełnienia wymagań określonych w krajowym systemie cyberbezpieczeństwa. Pomagamy we wdrożeniu procesów zarządzania infrastrukturą IT, podatnościami, innych procesów i narzędzi pomagających rozwijać firmę w kierunku cyberbezpieczeństwa, a także w rozbudowie procesu SDLC o elementy związane z cyberbezpieczeństwem.. Decydując się na zarządzanie podatnościami, można liczyć na maksymalne ograniczenie strat zarówno finansowych, jak i wizerunkowych liczonych nawet w setkach tysięcy złotych, które mogą wynikać z ataków hakerskich i luk w oprogramowaniu. Warto pamiętać, że są one coraz groźniejsze, czego powodem jest m.in. dostępność publicznych exploitów i coraz większa profesjonalizacja cyberprzestępców. Podnosząc świadomość zespołów deweloperskich i rozbudowując ich procesy dbamy o bezpieczeństwo już na etapie wytwarzania oprogramowania. Zapraszamy do współpracy z naszą firmą, która zapewni skuteczną ochronę przed wszelkimi niebezpieczeństwami związanymi z zasobami informatycznymi i usprawni proces zarządzania podatnościami!