Famoc
zakres działalności:
Bezpieczeństwo IOT, Bezpieczeństwo urządzeń końcowych, Szyfrowanie danych/rozwiązania kryptograficzne

Famoc oferuje portfolio wiodących w branży rozwiązań dla rynku zarządzania urządzeniami mobilnymi, które umożliwia firmom zdalne kontrolowanie, zarządzanie i zabezpieczanie ich różnorodnej infrastruktury mobilnej. Platforma FAMOC zapewnia zarządzanie zasobami, aplikacjami, bezpieczeństwem i dostępem do danych oraz zdalne wsparcie użytkownika końcowego, zarówno jako rozwiązanie hostowane, jak i on-site. W portfolio produktowym wyróżniamy trzy produkty:

FAMOC manage
FAMOC manage ułatwia wdrażanie, konfigurowanie i zarządzanie wszystkimi smartfonami i tabletami w Twojej organizacji. To jeden system, w ramach którego możesz kontrolować wszystko, czego potrzebujesz: tworzenie profili, zarządzanie ograniczeniami, ustawianie zasad dotyczących PIN i haseł oraz wiele innych. Niezależnie, czy chcesz zarządzać dziesięcioma czy dziesięcioma tysiącami urządzeń, czy należą one do firmy czy są w modelu BYOD – rejestracja urządzeń jest szybka, łatwa i intuicyjna. FAMOC manage umożliwia wykonywanie działań na jednym telefonie, ale również pozwala na operacje masowe na grupach urządzeń o zróżnicowanych systemach operacyjnych.

 

FAMOC defend
Dzięki ścisłej współpracy z klientami rządowymi licznym integracjom, jesteśmy w stanie zapewnić, że FAMOC defend będzie w stanie spełnić wszelkie wymogi bezpieczeństwa. Dzięki FAMOC defend instytucje państwowe otrzymują wsparcie już pierwszego dnia dla wszystkich systemów operacyjnych, mogą kontrolować sposób szyfrowania komunikacji oraz zarządzać dostępem do sieci ze zdalnych urządzeń. Rozwiązanie FAMOC defend gwarantuje instytucjom m.in. w pełni zarządzany i chroniony bezpieczny kontener, bezpieczny głos, czat i video, kontrolowaną i chronioną część prywatną na urządzeniu oraz bezpieczne szyfrowane połączenie wewnątrz organizacji.

 

FAMOC lock
FAMOC lock umożliwia operatorom komórkowym zdalne kontrolowanie, zarządzanie i blokowanie urządzeń mobilnych użytkowników, którzy zalegają z płatnościami. Za pomocą tego rozwiązania, możesz wysyłać wiadomości przypominające o płatnościach lub blokować urządzenie po określonym czasie. Wyświetlane powiadomienia (ponaglenia) mogą mieć różną formę – łagodnego ponaglenia, które można przeczytać, zamknąć i usunąć; ponaglenia, które można zamknąć, ale nie można usunąć; powiadomienia pływającego po ekranie, którego nie można usunąć.

Obejrzyj video o Famoc