STM Solutions
zakres działalności:
Analiza incydentów, Bezpieczeństwo IOT, Bezpieczeństwo sieci, Edukacja/szkolenie w zakresie bezpieczeństwa, Projekty badawczo-rozwojowe z zakresu cyberbezpieczeństwa, Testy bezpieczeństwa aplikacji, Testy bezpieczeństwa infrastruktury IT, Testy bezpieczeństwa urządzeń, Usługi, Usługi konsultingowe w zakresie cyber

Zapewnienie bezpieczeństwa informacji to jeden z priorytetów w prowadzeniu biznesu w dzisiejszym świecie, gdzie informacja jest kluczowym zasobem stanowiącym podstawę wartości i działalności organizacji.

STM Solutions  jest polską spółką specjalizującą się w obszarze bezpieczeństwa teleinformatycznego, tworzoną przez zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów z wieloletnią praktyką w zakresie analizy, planowania, implementacji, administracji oraz wsparcia technicznego rozwiązań IT security.

Łącząc pasję, zaangażowanie i profesjonalizm oraz bazując na popartej doświadczeniem wiedzy doradzamy, projektujemy, wdrażamy, optymalizujemy i wspieramy w utrzymaniu dostosowanych indywidualnie do potrzeb klienta rozwiązań chroniących wrażliwą informację w jego organizacji.

Decydując się na współpracę z nami, powierzasz bezpieczeństwo najważniejszych zasobów swojej firmy we właściwe ręce – zaufanie naszych klientów to dla nas największa wartość – stawiamy na relacje partnerskie i współpracę długoterminową, budującą stabilną relację biznesową opartą na wielu wspólnych doświadczeniach i sukcesach. Spółkę współtworzą ludzie z pasją oraz kompetencjami, potwierdzonymi najbardziej prestiżowymi w branży bezpieczeństwa IT certyfikatami

Portfolio naszych usług obejmują min:

  1. Działania z obszaru R&D
  2. Testy bezpieczeństwa
  3. Audyty bezpieczeństwa
  4. Usługi z zakresu bezpieczeństwa administracyjnego
  5. Szkolenia

Produkty

  1. HackingDept
  2. ADS
  3. SFDS