Trusted Information Consulting
zakres działalności:
Audyty bezpieczeństwa, Bezpieczeństwo IOT, Bezpieczeństwo sieci, Bezpieczeństwo urządzeń końcowych, Edukacja/szkolenie w zakresie bezpieczeństwa, Modelowanie zagrożeń, Security Operations Center (SOC), Testy bezpieczeństwa aplikacji, Testy bezpieczeństwa infrastruktury IT, Testy bezpieczeństwa urządzeń, Usługi konsultingowe w zakresie cyber, Uwierzytelnianie

Trusted Information Consulting Sp. z o.o. powstała w 1995 roku z myślą o świadczeniu usług dla administracji publicznej, samorządowej oraz przedsiębiorstw (zarówno państwowych jak i prywatnych) w zakresie szeroko rozumianego bezpieczeństwa informatycznego, teleinformatycznego, a także fizycznego.

Na nasz sukces (kilkunastoletnia obecność na rynku, powiększająca się oferta usług oraz wielu zadowolonych klientów) złożyła się nie tylko dobrze trafiona oferta rynkowa, ale przede wszystkim zaangażowanie i autentyczna pasja naszych pracowników, z jaką traktują oni swoją pracę. Nasi specjaliści są w stanie sprostać najwyższym wymaganiom.

Jako rzetelny partner, rozumiemy dobrze, iż każdy z naszych klientów wymaga indywidualnego traktowania. Dlatego też wszystkie oferowane i realizowane przez nas usługi są dostosowane do określonych potrzeb klienta. Ich zakres jest każdorazowo opracowywany w wyniku ścisłych uzgodnień z klientem, tak aby zaspokoić jego wszelkie potrzeby i wymagania, w zakresie szeroko pojętego bezpieczeństwa.

Nasza oferta obejmuje w szczególności:

Audyty:

  •     Systemów zarządzania (ISO 27001, ISO 22301, ISO 31000)
  •     Zgodności z przepisami prawa
  •     Bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych

Testy bezpieczeństwa:

  •     Penetracyjne (White box, black box, gray box, blind box)
  •     Analiza kodu (statyczna i dynamiczna)
  •     Przegląd konfiguracji systemów i oprogramowania

Consulting

  •    Wsparcie w zakresie projektowania, wdrażania, eksploatacji systemów zarządzania bezpieczeństwem informacji oraz systemów zarządzania ciągłością działania
  •     Doradztwo w zarządzaniu projektami informatycznymi z zakresu bezpieczeństwa

Szkolenia