Accenture
tel. +48224640000

Accenture jest wiodącą globalną firmą świadczącą profesjonalne usługi i rozwiązania, w obszarach strategy and consulting, interactive, technology and operations, oferującą szerokie spektrum możliwości cyfrowych. Łączymy niezrównane doświadczenie i specjalistyczną wiedzę naszych ekspertów z ponad 40 branż dzięki największej globalnej sieci centrów Advanced Technology i Intelligent Operations. Zatrudniamy 505 000 pracowników obsługujących klientów w ponad 120 krajach. Accenture wprowadza nieustanne innowacje, aby pomóc klientom poprawić wydajność i stworzyć trwałą wartość w ich przedsiębiorstwach. W Polsce biura Accenture mieszczą się w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu oraz Katowicach. Pracuje w nich ponad 6 000 pracowników. Odwiedź naszą stronę www.accenture.com.

Ekosystem partnerów

Accenture jako firma globalna, zapewnia dostęp do rozwiązań i doświadczeń z całego świata, a także transferuje wiedzę w zakresie najnowszych trendów i technologii do polskich firm. Nie bez znaczenia jest także udział lokalnego zespołu Accenture w globalnych projektach. Wysokie kompetencje i bardzo dobra praca przekładają pomagają w promowaniu innowacyjnych polskich rozwiązania z obszaru cyberbezpieczeństwa w projektach realizowanych dla największych firm w Polsce i zagranicą.

Działalność w obszarze bezpieczeństwa IT:

Accenture w obszarze security działa w oparciu o wiedzę, doświadczenie, międzynarodowe zasoby oraz zaawansowane technologie. Pozwala to tworzyć zintegrowane usługi, dostosowane do potrzeb klientów. Accenture pomaga przygotować odpowiednie rozwiązania, wykrywać zagrożenia, reagować na bieżące problemy i rozwiązywać trudne sytuacje. W obszarze bezpieczeństwa Accenture oferuje: