Poznaj zespół
koordynatora klastra
#cybermadeinpoland

Łukasz Gawron

Prezes Polskiego Klastra Cyberbezpieczeństwa #CyberMadeInPoland


Absolwent stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, gdzie skończył również studia licencjackie. Od wielu lat związany z Instytutem Kościuszki gdzie odpowiedzialny był za organizację kilkunastu wydarzeń spod szyldu CYBERSEC. Koordynował projekt Digital Innovation Hub w Instytucie Kościuszki. Początkowo Wiceprezes zarządu, a od września 2021 r. Prezes Polskiego Klastra Cyberbezpieczeństwa #CyberMadeinPoland. W klastrze odpowiedzialny jest za rozwój biznesu, nadzór nad projektami oraz wyznaczania strategii rozwoju klastra. Członek międzynarodowej sieci ekspertów CyAN. Posiada certyfikat z zarządzania projektami PRINCE2 Foundation oraz Agile Foundation.

Rafał Kolorz

Koordynator Klastra #CyberMadeInPoland


Absolwent Międzynarodowych Stosunków Gospodarczy ze specjalizacją Ekonomii Biznesu Międzynarodowego w katedrze Ekonomii i Stosunków Międzynarodowych UEK. Absolwent Innowacji w Biznesie w Kolegium Nauk o Zarządzaniu i Jakości UEK. Pracę zawodową rozpoczął w Instytucie Kościuszki przy konferencji CYBERSEC 2018, następnie współtworzył targi CYBERSEC EXPO 2019 oraz organizował wirtualne targi CYBERSEC EXPO 2020. Współtwórca oraz koordynator Polskiego Klastra Cyberbezpieczeństwa #CyberMadeInPoland. W latach 2018-2020 wolontariusz w TEDxKazimierz.

Karolina Wojtyczek

Project Manager #CyberMadeInPoland


Absolwentka zarządzania publicznego oraz mediów społecznościowych w zarządzaniu na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. W Polskim Klastrze Cyberbezpieczeństwa odpowiedzialna za procesy organizacyjne związane z projektami rozwojowymi Klastra. Związana również z Instytutem Kościuszki, gdzie od 2020 r. bierze udział w organizacji konferencji CYBERSEC, aktualnie odpowiedzialna także za realizację projektu Cyber Trainees. Prywatnie interesuje się zagadnieniami z zakresu stosunków międzynarodowych.

Anna Trawińska

Dyrektor Marketingu


Z wykształcenia doktor nauk społecznych (Międzywydziałowe Humanistyczne Studia Doktoranckie w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego) i fotografka. Właścicielka Dots & Stories, gdzie pracuje nad tworzeniem strategii komunikacji oraz nad budowaniem marek.

Jak podkreśla: tym, co łączy nauki społeczne, jak i fotografię jest branding i storytelling. Dlatego zarówno naukowo, jak i później zawodowo, zajęła się kreowaniem wizerunku i tworzeniem spójnych oraz interesujących historii.

Karolina Nowak

Office Manager


Absolwentka psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Jej zamiłowanie do prac biurowych i administracyjnych oraz wiedza psychologiczna tworzą unikalne połączenie, które wykorzystuje w codziennej pracy. Jest świadoma efektywnej komunikacji oraz empatii i ich pozytywnego wpływu na kontakty ze Współpracownikami oraz Klientami. W 2023 roku wzięła udział w swojej pierwszej konferencji CYBERSEC FORUM/EXPO, w ramach której pełniła rolę koordynatorki sceny, co pozwoliło jej odkryć zamiłowanie do organizacji wydarzeń. Prywatnie pasjonatka szydełkowania.

Marietta Gieroń

Prokurent


Studiując na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, ukończyła jednocześnie Akademię Spółek Kapitałowych. Zrealizowała również Kurs Inspektora Ochrony Danych, gdyż jest przekonana, że wdrożenie RODO minimalizuje ryzyko wystąpienia incydentów wycieku danych, które w czasie przyspieszonego postępu technologicznego są wrażliwym zasobem bardziej niż kiedykolwiek. Na co dzień wykorzystuje znajomość prawa pracy, prawa finansowego i gospodarczego.